Dołącz do Przedsiębiorczej Ekipy

i zyskaj wsparcie w swoim biznesie!

Przedsiębiorcza Ekipa to opcja dla osób, które nie zdążyły się zapisać na Księgowe Korepetycje.

A potrzebują pilnie wsparcia w swoich działaniach biznesowych w zakresie księgowości.

To właśnie Ty?

Jak to działa?

Grupa Przedsiębiorczej Ekipy powstała w środowisku Discord. Jest to zewnętrzny serwer służący do komunikacji poprzez rozmowy wideo i wiadomości głosowe, który coraz bardziej zyskuje na popularności, jeśli chodzi o skupianie społeczności w danym temacie. 

Spokojnie – obsługa Discorda jest naprawdę prosta, a dzięki swojej formule otrzymasz powiadomienia na wszystkie interesujące Cię tematy (w przeciwieństwie do grup na Facebooku).

Przedsiębiorcza Ekipa będzie to miejsce dla przedsiębiorców, w którym uzyskają nie tylko potrzebne informacje księgowe ode mnie, ale i również wszelkie tipy i porady dotyczące ich biznesów od pozostałych członków.  Na własnym doświadczeniu przekonałam się, że nic tak nie pomaga w życiu, jak polecenie. Sama kojarzę ze sobą ludzi, gdy tylko słyszę, że ktoś poszukuje kogoś z doświadczeniem w zakresie… A uwierzcie mi, jako księgowa mam do czynienia z marketingowcami, copywriterami, osobami technicznymi od stron i aplikacji aż po wirtualne asystentki, gadżety reklamowe itp. 

Co tam znajdziesz?

Docelowo otrzymasz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących założenia i prowadzenia biznesu. Przejdziemy sobie przez wszystko od początku jak: dotacje, dofinansowania, startupy aż do najnowszych zmian i obowiązków, o jakich każdy przedsiębiorca musi pamiętać. 

Informacje będą w formie video oraz w formie pdf-ów do pobrania. Co ważne, Wy również będziecie mieć wpływ na poruszane treści. 

W kolejnym etapie będą zapraszani eksperci, którzy poprowadzą swoje spotkania, szkolenia, lekcje i przekażą Wam swoją wartość dodaną, aby wspomóc Was w rozwoju Waszych firm. 

Masz coś ciekawego do opowiedzenia innym? Napisz do mnie niezwłocznie – zapiszemy to sobie w planie na najbliższy czas. 

To jest właśnie to, co potrzebuje!

Jak się zapisać?

Ponieważ chciałabym, aby to miejsce zrzeszało ze sobą tylko faktycznie zainteresowane osoby, dostęp do Discorda będzie płatny w formie subskrypcji. Planuję pakiety 3, 6 i 12 miesięcy tak, aby było dla was najkorzystniej finansowo. 

Na chwilę obecną nie sprzedaje dostępu. Testuję program, dziele na kategorię, sprawdzam, jak to można sobie poukładać, aby było czytelnie.

Start zaplanowany jest na 16 listopada – kiedy już będziemy po wakacjach, po pierwszym tygodniu szkoły i będzie można na spokojnie już zastanowić się, co dalej. 

Ale jeśli jesteś zainteresowana/ny już teraz, zostaw mi swój email – będę Cię w pierwszej kolejności informować o kolejnych etapach i dalszym przebiegu.

Czesć! Jestem Madzia

Jestem specjalistką w otwieraniu i prowadzeniu jednoosobowych działalności gospodarczych. 

Moja przygoda z korporacją rachunkową skończyła się gdy byłam w drugiej ciąży. Od tamtego czasu skupiłam się głównie na prowadzeniu firmy mojego męża i pomaganiem znajomym, a to w założeniu działalności, a to w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, a to w innych czynnościach które nikt nie chciał robić bo chyba trochę myślał o tym jak o stracie cennego czasu.