Księgowe Korepetycje

dla osób, które samodzielnie chcą ogarnąć księgowość swojej firmy

Miej księgowość swojej firmy w jednym palcu!

Od dawna zastanawiałam się, jak mogę pomóc przedsiębiorcom, którzy w temacie księgowości „wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą, w którym kościele”. I wtedy nagle dopadło mnie olśnienie – a co, gdyby postawić na intensywne, indywidualne spotkania?

W ten sposób powstał pomysł o Księgowych Korepetycjach.

Zacznij samodzielnie ogarniać księgowość we własnej firmie!

Czym są Księgowe Korepetycje?

Będą to spotkania 1:1, na których omówimy Twoje najbardziej palące potrzeby dotyczące księgowości w firmie. W tym czasie przeanalizujemy Twoją sytuację i nauczę Cię niezbędnej wiedzy z dziedziny księgowości, która będzie Ci potrzebna tylko dla Twojej firmy.

Co więcej, pierwsze 30-minutowe spotkanie będzie BEZPŁATNE. Uważam, że to uczciwe dla obu stron. W tym czasie opowiesz mi o swoim problemie i wspólnie ustalimy plan działania.

Kto może skorzystać z Księgowych Korepetycji?

Pomysł ten powstał szczególnie z myślą o:

  • Osobach na działalności nierejestrowanej, które chcą usystematyzować wszystkie kwestie dotyczące VAT-u, kasy fiskalnej oraz innych obowiązków. 
  • Osobach, które myślą o założeniu JDG.
  • Małych przedsiębiorcach, którzy chcą sami prowadzić swoją księgowość, ale nie do końca wiedzą, od czego zacząć i z jakimi obowiązkami się to wiąże. 
  • Osobach, które kiedyś prowadziły firmę i jej księgowość, ale od kilku lat nie miały styczności i chcą odświeżyć swoją wiedzę na temat nowych przepisów.

Zauważyłam, że wiele osób prowadzących działalności naprawdę ogarnia księgowość, tylko czasem brakuje im czasu lub zasobów do zweryfikowania niektórych jej aspektów. To szczególnie ważne w dobie (ciągle) zmieniających się przepisów, dlatego jestem tu dla Was.

To jest właśnie to, co potrzebuje!

Na korepetycje można już się zapisywać. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na spotkanie.

Wybierz idealny pakiet dla siebie

Jednorazowe korepetycje

Możemy na nich omówić zakres obowiązków, przypomnieć najważniejsze informacje oraz założyć działalność, jeśli wystarczy nam czasu. 

Pakiet 3 spotkań

Zazwyczaj w tym czasie omawiamy wszystko, zakładamy działalność, robimy wszystkie niezbędne zgłoszenia i składamy razem pierwsze DRA za pierwszy miesiąc działalności.

Pakiet 5 spotkań

Do rzeczy przedstawionych powyżej dołączamy sprawdzanie pierwszego miesiąca pod kątem poprawności zapisów, omawiamy najważniejsze bieżące kwestie i jestem do dyspozycji jako wsparcie przez cały potrzebny czas.

500 ZŁ

W pakiecie taniej o 100 zł!

700 ZŁ

W pakiecie taniej o 300 zł!

To kiedy się widzimy? Zapisz się teraz i zacznij samodzielnie ogarniać księgowość we własnej firmie!

Czesć! Jestem Madzia

Jestem specjalistką w otwieraniu i prowadzeniu jednoosobowych działalności gospodarczych. 

Moja przygoda z korporacją rachunkową skończyła się gdy byłam w drugiej ciąży. Od tamtego czasu skupiłam się głównie na prowadzeniu firmy mojego męża i pomaganiem znajomym, a to w założeniu działalności, a to w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, a to w innych czynnościach które nikt nie chciał robić bo chyba trochę myślał o tym jak o stracie cennego czasu.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym są Księgowe Korepetycje?

Będą to spotkania 1:1, na których omówimy Twoje najbardziej palące potrzeby dotyczące księgowości w firmie. W tym czasie przeanalizujemy Twoją sytuację i nauczę Cię niezbędnej wiedzy z dziedziny księgowości, która będzie Ci potrzebna tylko dla Twojej firmy.

Czy korepetycje są dla mnie?

Pierwsze 30-minutowe spotkanie będzie BEZPŁATNE. W tym czasie opowiesz mi o swoim problemie i wspólnie ustalimy plan działania. 

Jak to wygląda?

Na pierwszym spotkaniu określimy Twoje potrzeby oraz zaproponuję Ci plan działania.  Obecnie dostępne są trzy pakiety. 

Jau umówić się na BEZPŁATNĄ 30 minutową rozmowę?

Wystarczy napisać do mnie maila na: ksiegowareanimacja@gmail.com

Kiedy start?

Na korepetycje można już się zapisywać. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na spotkanie.