Platformy szkoleniowo–społecznościowe – nowy sposób na rozwój biznesowy niewielkim kosztem

Dawniej, aby nauczyć się nowych kompetencji, trzeba było wyłożyć kilka tysięcy złotych „na dzień dobry”. Dziś coraz częściej można spotkać się z formułą platform szkoleniowo-społecznościowych, skupiających specjalistów wokół konkretnego tematu zawodowego czy biznesowego.

Czy warto do nich dołączać? Co da Ci uczestnictwo w takiej platformie? Czego możesz się nauczyć? I ile to kosztuje? Czytaj dalej i dowiedz się więcej!

Czym są platformy szkoleniowo–społecznościowe?

To miejsca skupiające społeczność interesującą się daną tematyką. Mogą być biznesowe, branżowe czy stricte wiedzowe. Najczęściej organizowane są w mediach społecznościowych (na Facebooku w grupach, na Instagramie kanały nadawcze, w specjalnych aplikacjach, np. Discord). Dostępy do nich są zarówno darmowe, jak i bezpłatne.

Tego typu platformy mają za zadanie zebrać specjalistów z danej dziedziny oraz społeczność interesującą się danym tematem. Dzięki temu mogą się nawzajem wspierać, dzielić wiedzą oraz doświadczeniem. Często w takich miejscach znajdziesz także ciekawe materiały dydaktyczne, tworzone na potrzeby społeczności, a także ciekawe spotkania z osobami z branży.

Dlaczego platformy szkoleniowo–społecznościowe to dobry pomysł na Twój biznes?

Oczywiście nie neguję sensu klasycznych kursów internetowych. Jednak obecne platformy to dla mnie fenomen, jeśli chodzi o ogólny rozwój zawodowy i biznesowy dla świeżych przedsiębiorców i starych firmowych wyjadaczy. Tutaj nie tylko otrzymujesz wiedzę, ale coś więcej – relacje, które mogą przerodzić się w piękne przyjaźnie lub ciekawe projekty. 

Dlaczego warto spróbować platformy szkoleniowo-społecznościowej?

  • Motywują Cię do działania.
  • Dają poczucie wspólnoty.
  • Są doskonałym źródłem PRAKTYCZNEJ wiedzy.
  • Rozwijają Cię dzięki dopasowanym szkoleniom.
  • Pozwalają śledzić obecne trendy w Twojej branży.
  • Są nowym źródłem znajomości i intratnych współprac.

Dlatego stanowczo wolę je bardziej niż klasyczne kursy. Tam jestem wciąż sama, nie mam motywacji do przeglądania dalszych materiałów, które z czasem tracą na świeżości. Mnie napędzają ludzie, stąd powstał pomysł na…

Przedsiębiorcza Ekipa – Twoje biznesowe miejsce na rozwój

Jeżeli obserwujesz mnie na Instagramie, czytasz mnie na blogu czy w newsletterze, to już mnie trochę znasz i wiesz, że uwielbiam dzielić się księgową wiedzą. Uważam, że każdy jest w stanie ogarnąć ten temat i staram się go pokazać od ludzkiej strony. 

Wtedy też wpadłam na pomysł „a gdyby tak stworzyć miejsce, w którym każdy, kto myśli o biznesie lub go tworzy, czuł się bezpiecznie i mógł czerpać inspiracje do działań?”. Tak powstał projekt Przedsiębiorcza Ekipa.

Moc biznesowej społeczności

Jest to kanał na Discordzie, na którym skupiam przedsiębiorcze dusze – te, które chcą działać na działalności nierejestrowanej, myślące o własnej firmie oraz starych biznesowych wyjadaczy z różnych branż i dziedzin. Dzięki temu powstaje wspierająca społeczność, od której zawsze otrzymasz rzetelne informacje. 

Wszystko podzielone na odpowiednie kanały tematyczne, dzięki czemu nie tylko szybko znajdziesz potrzebne treści, ale również zadasz nurtujące Cię pytania. Koniec z przesiadywaniem przed wyszukiwarką internetową i poszukiwaniem sprawdzonych informacji.

Poza tym w Przedsiębiorczej Ekipie znajdziesz nie tylko ziomków ze swojej branży, ale także solidnych podwykonawców, którzy wesprą i usprawnią Twój biznes. Czy może być lepiej?

Rzetelna i aktualna wiedza biznesowa

Jednak Przedsiębiorcza Ekipa to także wiedza w czystej postaci. Jej członkowie otrzymują dodatkowe materiały edukacyjne, a także nagrania szkoleń i spotkania na żywo ze specjalistami wielu przydatnych biznesowych dziedzin. 

To rosnąca biblioteka informacji, która na pewno pomoże Ci w lepszym rozwoju Twojej (przyszłej) firmy. Ponadto chcę, by platforma rozwijała się razem z potrzebami społeczności, dlatego, jeśli masz pomysł na kanał, szkolenie lub samemu_ej możesz poprowadzić coś takiego – dawaj znać!

Doskonała inwestycja w siebie

Dostęp do Przedsiębiorczej Ekipy jest płatny. Wiesz – utrzymanie serwera, regularna moderacja, wynagrodzenie dla specjalistów, wciąż poszerzająca się baza wiedzy i mój czas poświęcony na rozwój i dostosowanie tego miejsca dla Was to koszty, których nie jestem w stanie pominąć, a są niezbędne do funkcjonowania tego miejsca.

Dzięki temu zyskujesz właściwie dopasowaną i wspierającą społeczność, materiały szkoleniowe niedostępne nigdzie indziej, zawsze aktualne informacje oraz możliwość porozmawiania z wieloma specjalistami. I to 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, kiedy tylko chcesz – za dzienną kwotę mniejszą, niż kawa w Starbuniu.

Dodatkowo plusem jest to, że uczestnictwo w Przedsiębiorczej Ekipie wrzucisz sobie w koszty. W końcu to coś, co podniesie Twoje kompetencje, dzięki czemu na pewno wpłynie pozytywnie na Twoją działalność.

Dołącz do Przedsiębiorczej Ekipy teraz!

Uczestnictwo w platformach szkoleniowo–społecznościowych to ciekawy trend, który może pomóc Ci w rozwoju własnym i Twojego biznesu. Jeśli nie spróbujesz, to nie dowiesz się, czy jest to opcja dla Ciebie. 

Dlatego kliknij tutaj i sprawdź dokładnie, co może Ci zaoferować Przedsiębiorcza Ekipa. Wierzę, że będziesz zadowolona.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *