Co to jest #ZapytajKsięgową ?

Zmiany w przepisach i nowe aktualizacje podatków wymagają od nas, księgowych, ciągłej aktualizacji wiedzy. Taki już ten nasz zawód jest. Umówmy się jednak, że ostatnimi czasy bycie ciągle na bieżąco z kolejnymi pomysłami rządzących to prawdziwe wyzwanie (szczególnie biorąc pod uwagę Polski Ład i kolejne jego wersje), a w internecie roi się od sprzecznych informacji. Stąd właśnie pomysł na serię #ZapytajKsięgową.

Co to takiego? To seria transmisji LIVE, które mają miejsce co środę ok. godz. 10:00 na moim Instagramie @ksiegowa_reanimacja . Podczas tych spotkań odpowiadam na najbardziej nurtujące pytania dotyczące dziedziny księgowości i podatków. Bardzo często padają tam kwestie najnowszych zmian podatkowych i ich interpretacji – w zależności od tego jak pozwalają mi moje wiedza i doświadczenie, staram się odpowiedzieć na każdą zagwostkę.

Jednak zdaję sobie sprawę, że nie każdy lubi tego typu content, albo zwyczajnie nie ma czasu na obejrzenie godzinnej transmisji. Wiem, że wśród moich obserwujących jest np. dużo rodziców, którzy intensywnie myślą na temat własnej działalności gospodarczej, a jak to jest przy małych dzieciach, wie każdy… 😉

Dlatego właśnie seria #ZapytajKsięgową przechodzi także na bloga w formie tekstowej. Dzięki temu przeczytasz wpis z pytaniami o dowolnej porze dnia i nocy. W razie potrzeby szybko wrócisz do konkretnej potrzebnej informacji. Dla każdego coś dobrego!

A jeśli chcesz być na bieżąco informowany_a o nowych wpisach, koniecznie zapisz się do mojego newslettera. Będę tam wrzucać przypominajki za każdym razem, gdy pojawi się coś nowego. Jednak nie martw się – wiadomość otrzymasz ode mnie nie częściej niż raz w tygodniu. 😉

Chciałbyś_abyś zadać mi pytanie? Obserwuj mnie na IG @ksiegowa_reanimacja, gdzie zawsze wrzucam miejsce z pytaniami lub napisz wiadomość na ksiegowareanimacja@gmail.com !

Zatem rozsiądź się wygodnie, weź ulubiony kocyk, kawę lub herbatę i zapraszam do lektury! 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart