Kim jestem i po co to wszystko?

Cześć, mam na imię Magda i jestem księgową. 

Wyobraź sobie że jeszcze rok temu nawet przez myśl by mi nie przeszło że będę pisać o sobie na moim własnym blogu. Dziś, choć jeszcze nie dociera do mnie że ktoś to będzie czytał, czuje ekscytacje że to robię i cieszę się na myśl o tym co będzie dalej.

Moja przygoda z korporacją rachunkową skończyła się gdy byłam w drugiej ciąży. Od tamtego czasu skupiłam się głównie na prowadzeniu firmy mojego męża i pomaganiem znajomym, a to w założeniu działalności, a to w wyborze odpowiedniej formy opodatkowania, a to w innych czynnościach które nikt nie chciał robić bo chyba trochę myślał o tym jak o stracie cennego czasu.
Kiedy pewnego pięknego dnia rozmawiałam z koleżanką jak to może wszystko wyglądać gdy założy swoją działalność, z czym powinna się liczyć i co jest tak naprawdę ważne, zapytała mnie w prostu “Stara dlaczego ty nie robisz tego za pieniądze? Wiesz ilu ludziom byś pomogła ogarniając to wszystko?”

Nie do końca byłam do tego przekonana, nie wierzyłam że znalazł by się ktoś zainteresowany taką wiedzą księgowo podatkową więc postanowiłam nie zakładając firmy zacząć od konta na Instagramie i umieszczać tam przydatne informacje dotyczące prowadzenia działalności.

I cóż, jest rok później, to jest mój blog, tam w zakładce sklep będą moje produkty a ja jestem najszczęśliwszą foką w zoo że mam dla kogo uzewnętrzniać się podatkowo.

To wasze pytania, wasz kontakt ze mną, wasze działalności które razem otwierałyśmy a niekiedy zawieszałyśmy z powodu pandemii spowodowały że tylko rok wystarczył aby przekonać się co chcę robić w swoim życiu i w którą chcę iść stronę.

Dziękuję Ci że jesteś tu ze mną, mam nadzieję ze znajdziesz przydatne dla siebie informacje. Jeśli byłoby inaczej daj znak, zaraz to nadrobimy.

Ściskam
Magda

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *